Як замовити

Для того, щоб замовити доставку, Вам необхідно зателефонувати в центральний офіс або зробити замовлення за допомогою сайту. Якщо Ви замовляєте через сайт, то протягом 30 хвилин наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення, а також уточнення деталей щодо доставки. Якщо Ви робите замовлення в неробочий час, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Час доставки

Доставка по Україні здійснюється силами нашого логістичного партнера «Нова Пошта». Якщо Ви робите замовлення з 10:00 до 16:00, Ви отримаєте обладнання на наступний день з 13:00 до 18:00.

Увага: доставка замовлень у воєнний час здійснюється лише у відділення, які працюють!

Вартість доставки

Доставка по місту Києву здійснюється за рахунок транспортної компанії – «Нова Пошта». Доставка замовлення вартістю до 1000 грн оплачується за тарифами компанії перевізника. Замовлення вартістю від 1000 грн доставляється безкоштовно. Є послуга адресної доставки товару від відділення «Нової Пошти» до адреси замовника за товари вартістю від 1 000 грн до 10 000 грн. Адресу можна вказати при оформленні замовлення на сайті у вкладці «Кошик» або під час розмови з менеджером магазину. Ця послуга включає лише доставку товару у відділення компанії перевізника. Послуга зворотної доставки коштів оплачується окремо. Доставка товару здійснюється наступного дня після оформлення замовлення. Доставка оплачується за тарифами перевізника та проводиться за рахунок покупця. Товар страхується на 100% вартості

Отримання товару

Обладнання буде доставлене на склад вантажоперевізника «Нова Пошта» у Вашому районі. Для того, щоб забрати товар, Вам необхідно буде під'їхати на склад вантажоперевізника з паспортом і назвати менеджеру вантажоперевізника номер Вашої посилки. Окрім товару кур'єр також доставить Вам всі необхідні документи: чек, гарантійний талон, інструкції з відповідними мокрими печатками. Обов'язково перевірте комплектність привезеного Вам обладнання при кур'єрі. Претензії до комплектності приймаються лише до тих пір, поки кур'єр не покине Ваше приміщення.

Увага: настройка обладнання не здійснюється кур'єром. Вона здійснюється нашими інженерами. Відповідно, якщо Ви хочете, щоб Ваше обладнання було налаштовано, обговоріть заздалегідь дане питання з менеджером.